Музична студія вихідного дня

Надаючи великого значення інтелектуальному та фізичному розвитку дітей, ніколи не варто забувати про емоційну та естетичну сфери, оскільки лише у такому поєднанні можливо виховати гармонійнуособистість. Ми впевнені, що ви бажаєте бачити свою дитину доброю, чуйною, енергійною,емоційно багатою людиною, але не завжди знаєте, як цього досягти. Саме тому у нашому клубі ми створили музичну студію нового формату, аджемузичне мистецтво допомагає дітям
 розкрити своє «я»,
 виражатипочуття,
 позбутися скутості та страхів,
 відчути у собі великі потаємні джерела, про які ніхто навіть не підозрював!
Під час занять музикою найкраще розвивається емоційний інтелект, а маленьке і невпевнене у собі пташенятко розгортає справжні крила!

Якщо ваша крихітка жити не може без пісень, а почувши улюблену мелодію, одразу ж світиться яскравою посмішкою та починає танцювати, тоді музична студія саме для вас.
Наші заняття спрямовані на всебічний розвиток музичних здібностей дитини. Тож, на вас чекає:
 розвиток музичного слуху, почуття ритму і пам’яті;
 постановка голосу, розширення його діапазону та співучості;
 вивчення нотної грамоти(сольфеджіо) у казковій формі;
 гра в оркестрі та спів у ансамблі;
 сценічна майстерність і пісенна театралізація.


Також дітям обов’язково сподобаються захоплюючі знайомстваіз великими композиторами-класиками тамузичними інструментами народів світу.
Пам’ятайте, любі батьки, лише у радісній атмосфері пізнання народжується гармонійна дитяча особистість.Будемо дуже раді бачити вас у нашій студії, бо нашою із вами найголовнішою спільною метою є щасливе, сповнене пригод та вражень дитинство для наших малят.


Запрошуємо ваших дітей поринути у чарівний світ музики!

Телефонуйте за номером 050 239 30 51, 096 361 36 61!
Чекаємо на вас!