Приміщення садочку

Унікальність. Особливого стилю, який створено у фінському садочку, досягнуто завдяки унікальним екологічно-чистим матеріалам та атмосфері Скандинавії, яка відчувається в усьому – від кольорової гамми до дитячих меблів та посуду.

Ремонт. Ми використали лише дорогі та натуральні матеріали у дизайнерському ремонті приміщення. Дерево, фанера, кераміка, – все, щоб ви та ваші діти почувалися безпечно та затишно. Стіни приміщення пофарбовані у пастельні світлі кольори, тому яскраві акценти виглядають особливо вишукано і освіжаюче.

Меблі. Тільки легкі та зручні, зроблені з фанери та натуральної деревини, адже малятам має бути зручно самостійно пересувати свої стільчики. А також ми намагалися зробити все максимально ергономічним, оскільки економне ставлення до природи та простору взагалі – визначна риса скандинавської ментальності. Саме тому ліжка, столи, полички в нас трансформуються і легко складаються.

Іграшки та матеріали також більшою частиною дерев’яні, текстильні, картонні, паперові. Звичайно, найновіші, брендові та екологічно чисті.

Санвузол оснащений спеціальними дитячими керамічними унітазами та найсучаснішою сантехнікою, щоб полегшити дітям набуття навичок самообслуговування.

Освітлення. Ми піклуємося про зір наших діток, саме тому всі кімнати освітлюються таким чином, що яскравість світла регулюється залежно від часу доби та природного освітлення з вулиці.

Безпека. Піклуючись про здоров’я та захищаючи наших маленьких учнів від хвороб, ми регулярно провітрюємо приміщення, а також проводимо кварцювання приміщення 1 раз на день.
Ми щиро бажаємо, щоб вашим діткам було комфортно та затишно в садочку, тому кожного дня робимо його кращим та ще гостиннішим!