Умови вступу до дитячого садочка

Під час вступу до приватного дитячого садочка батьки укладають договір з адміністрацією.
Для прийому у садочок вам необхідно:
• Заздалегідь зателефонувати і домовитися про зустріч з адміністрацією садочка. (Вихователі не можуть приділяти час випадковим відвідувачам, оскільки вони цілком зайняті дітьми).
• Прийти з дитиною в обумовлений час. Ми покажемо Вам садок, познайомимо з вихователями, відповімо на всі Ваші запитання.
• Заповнити анкету.
• Укласти договір та внести оплату за перший місяць відвідування.
• Принести медичну довідку про стан здоров'я дитини, яка оформлюється дільничним лікарем (або лікуючим педіатром), а також медичну довідку від дільничного педіатра про епідеміологічне оточення.
Для безболісного включення дитини у режим дитячого садка ми надаємо адаптаційний тиждень. Ви можете приводити дитину на будь-яку кількість годин (навіть на одну годину) і оплачувати їїперебування погодинно.
Якщо дитина була відсутня через хворобу, то вона може повернутися у групу лише за наявності довідки від лікаря-педіатра. Ця довідка дає батькам право на перерахунок під час оплати. Адміністрація залишає за собою право відмовити в прийомі дитини з явними ознаками застудного захворювання.

Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви розкажете вихователю про усі особливості догляду за Вашим малюком (поведінка, улюблені заняття, талантитанахили). Це дасть нам можливість швидше знайти правильний підхід до Вашої дитині й уникнути неприємних ситуацій.

Наш «Тотоша» завжди радий прийняти до себе нового друга!